Updated : شهریور ۳۱, ۱۳۹۸ in دسته‌بندی نشده

اجازه کوچکترین دست درازی به خاک کشور را به هیچ قدرتی نخواهیم داد

به گزارش ایسنا، سرهنگ علیرضا مدنی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سلماس بااشاره به توان نظامی کشور گفت:هم اکنون نیز تجارب و دستاوردهای جنگ تحمیلی را در قسمت های مختلف بکار می گیریم و با خودباوری و اتکا به نیروهای داخلی توانسته ایم به سطحی از توان دفاعی برسیم که دشمنان جمهوری اسلامی نمی توانند کوچکترین تحرک و حرکتی از خود نشان دهند.

وی تصریح کرد: در ۳۱ شهریورماه ۱۳۵۹ عراق به پشتوانه مالی، نظامی، فرهنگی و اطلاعاتی جهبه استکبار وارد جنگ با ایران شد و در ابتدا گمان نمی کرد با مقاومت جانانه مردم ایران مواجه شود که در ۸ سال وجبی از خاک میهن اسلامی شان را به دشمن ندادند.

سرهنگ مدنی اظهار کرد: علی رغم فشارها و مشقات بسیاری که مردم در دوران جنگ متحمل شدند، اما با عنایات خداوند متعال و رهبری داهیانه حضرت امام خمینی(ره) ما پیروز میدان نبرد شدیم و ثابت کردیم انقلاب ما انقلابی الهی است.

فرمانده سپاه سلماس تصریح کرد: انقلاب اسلامی در راس محور مقاومت قرار گرفته و شاهد شکست های مفتضحانه استکبار جهانی در نقاط مختلف هستیم بطوریکه یمن در محور مقاومت توانسته ثروتمندترین کشور جهان را درمانده کند.

سرهنگ مدنی خاطرنشان کرد: هیچ جنبنده ای جرات ورود به حریم هوایی ایران را ندارد و ساقط کردن پهپاد اخیر آمریکا نمونه ای از این اقتدار جمهوری اسلامی است که آمریکا نتوانست کوچکترین اقدامی در این راستا بکند.

وی اظهار کرد: امروزه نیروهای مسلح ایران در یگان های مختلف در اوج آمادگی قرار دارند و اجازه کوچکترین دست درازی به منافع و خاک این کشور را به هیچ قدرتی نخواهند داد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید