Updated : آذر ۰۶, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

اختر: گل ۳ امتیازی میلیچ ربطی به روند بازی نداشت/ مهاجمان استقلال هنوز جای کار دارند

ادموند اختر،‌ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل ماشین‌سازی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌  با اتفاقاتی که در بازی قبل برای استقلال رخ داده بود و فشاری که روی این تیم بود، این تیم موفق شد مقابل ماشین‌سازی سه امتیاز بازی را به دست آورد که به نظر من  پیروزی در این بازی از نان شب واجب‌تر بود.


او ادامه داد: در حال حاضر به نظر من چیزی که در این بازی مهم بود، گرفتن سه امتیاز این بازی بود که به دست آمد. الان نمی‌توانیم در مورد مسائل فنی صحبت کنیم و بعد از هفته چهارم یا پنجم می‌توانیم درباره مسائل فنی و تفکرات محمود فکری صحبت کنیم.  


اختر درباره تک گل هرویه میلیچ که باعث شد استقلال مقابل ماشین‌سازی به پیروزی برسد، خاطرنشان کرد: گلی که میلیچ زد،‌ ربطی به روند بازی نداشت و روی توانایی فردی  میلیچ این گل به ثمر رسید. اگر این ضربه گل نمی‌شد بازی به مشکل می‌خورد اما در نهایت استقلال موفق شد پیروز از میدان خارج شود.


پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: در این بازی ما به توانایی بازیکنان کاری نداریم اما این را باید گفت که ما در این بازی چیزی از مهاجمان ندیدیم. بازیکنان همه تلاش خود را انجام دادند. بعد از آمدن دیاباته چند موقعیت ایجاد شد اما به خاطر استرس یا ناآمادگی این بازیکن، او نتوانست گلی بزند. امیدوارم در بازی‌های بعدی این مشکلات وجود نداشته باشد.


انتهای پیام

پاسخی بگذارید