Updated : اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

ارومیه خاستگاه صدای هنر، توانایی و استعداد ایرانیان می شود

محسن قلی پور امروز ۲۰ اردیبهشت در نشست خبری با اصحاب رسانه از کلیدخوردن عملیات اجرایی این جشنواره از ابتدای سال جاری خبرداد و تصریح کرد:جشنواره “ارومیه صدا” با رویکرد نمایش صدای برخواسته از هنر، استعداد و توانایی هر ایرانی و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و با رعایت تمامی موازین و چارچوب های قانونی کشور برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ویژگی منحصر به فرد این جشنواره نسبت به جشنواره های مشابه، افزود: برای شرکت در رقابت های برترین های ایران” ارومیه صدا” هیچ محدودیت سنی و رشته ای وجود ندارد هر فردی در هر زمینه هنری، ورزشی، کارآفرینی و شغلی می تواند توانایی خود را در صحنه این جشنواره به نمایش بگذارد.

قلی پور با بیان اینکه علی رغم آغاز نشدن رسمی جشنواره ارومیه صدا تاکنون بیش از ۲۰۰۰ نفر از سراسر ایران و برخی کشورهای همسایه جهت شرکت در جشنواره اعلام آمادگی کرده اند، افزود : از این میان ۳۰۰اثر پس از تایید نهایی در صفحه اینستاگرامی جشنواره بازنشر یافته است و سایر علاقه مندان به شرکت در جشنواره نیز می توانند با ارسال آثار خود به پیج اینستاگرامی”URMIASEDA” ودریافت فرم ثبت نام، نسبت به نام نویسی در رقابت برترین های ایران اقدام کنند.

وی ادامه داد: زمان دقیق برگزاری این جشنواره نیز پس از پایان بحران کرونا به اطلاع عموم خواهد رسید. 

مسئول اجرایی جشنواره “ارومیه صدا” با تاکید بر اینکه ارزیابی و داوری آثار ارسالی در هر حوزه به صورت تخصصی صورت  خواهد گرفت، عنوان کرد: شرکت کنندگان در هر بخش از جشنواره ارومیه صدا بصورت تخصصی و توسط داوران مطرح کشوری و در مقایسه با هم صنف های خود ارزیابی خواهند شد و برای هر بخش به صورت مجزا نفرات برتر اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به ظرفیت های مرزی و گردشگری آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: نمایش هنر و توانایی افراد در قالب جشنواره “ارومیه صدا” می تواند نقش موثری در جهت توسعه گردشگری و رونق اقتصادی استان داشته باشد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید