افتتاح ۱۰ طرح عمرانی با بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار در ورزقانبه گزارش ایرنا، محمود واعظی عصر جمعه با حضور در شهرستان ورزقان، سد مخزنی آقبلاغ را با اعتبار ۲۲۰میلیارد ریال افتتاح کرد.
همچنین با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری، معدن طلای مزرعه شادی با ۳۶۰ میلیارد ریال، تصفیه خانه زهاب باطله معدن مس سونگون با ۳۰ میلیارد ریال، گازرسانی به سه روستا با اعتبار ۱۷ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال ، آبرسانی به سه روستا با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال و پروژه های گردشگری با اعتبار ۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.
پست برق ۴۰۰ مگاواتی با هدف پایداری برق مجتمع برق مس سونگون، تامین و توسعه صنایع منطقه و اتصال به سد خدآفرین و خط صادرات ارمنستان با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال، احداث سیلوی ۱۵۰۰ تنی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و احداث هنرستان ۱۰ کلاسه با اعتبار۱۰ میلیارد ریال، نیز پروژه‌های کلنگ‌زنی شده شهرستان ورزقان به دست رئیس دفتر رئیس جمهوری بود.
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری روز جمعه برای افتتاح چند طرح در استان آذربایجان شرقی سفری یک روزه به این استان کرده است.
واعظی در سفر یکروزه امروز خود به آذربایجان شرقی ضمن حضور در گلزار شهدا با امام جمعه تبریز نیز دیدار و در خطبه های پیش از نماز جمعه برای مردم سخنرانی کرد.
خبرنگار: نعمت مرادپور** انتشار: محمد عزیزی راد
۶۱۳۲/۵۱۸انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *