افتتاح ۲۸۸ پروژه دولتی و بخش خصوصی در هفته دولتبه گزارش خبرنگار ایرنا سیروس شفقی عصر پنجشنبه در مراسم بهره برداری همزمان پروژه های اصلاح و توسعه شبکه برق روستایی بمناسبت هفته دولت در روستای طرازکوه این شهرستان اظهار کرد: پروژه های بخش خصوصی با اعتبار ۴۲ میلیارد و ۲۷۷ میلیون تومان و پروژه های دولتی با اعتباری افزون بر یکصد و ۶۶ میلیارد و ۹۱۵ میلیون تومان در بخش دولتی به بهره برداری می‌رسد.
وی با اشاره به افزایش ۸۰ درصدی بودجه امسال رشت افزود: میزان بودجه امسال شهرستان به بیش از یکصد و ۴۰ میلیارد تومان رسیده است.
شفقی با اشاره به رشد ۶۵ درصدی پروژه های آسفالت راه روستایی در این شهرستان یادآور شد: در هفته دولت پنج مرکز بهداشتی در رشت به بهره برداری می‌رسد .
وی با اشاره به بهره برداری از ۹ مرکز بهداشتی دیگر تا پایان امسال در شهرستان تصریح کرد: با توجه به وضعیت نامناسب شبکه های برق به علت فرسودگی و قدمت آن ، فعالیت های خوبی در این راستا انجام شده و در تلاشیم که شاخص بهره مندی شهرستان را به متوسط کشوری برسانیم .
به گزارش ایرنا، هفته‌ دولت امسال با محوریت شعار تدبیر و امید برای تولید و اشتغال برگزار می‌شود. گیلان در طول هفته دولت امسال شاهد بهره برداری از یک هزار و ۱۷۴ پروژه عمرانی و تولیدی بزرگ و کوچک با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۲۲۶ میلیارد تومان است.
امروز و در نخستین روز از هفته دولت با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین استاندار گیلان، کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث فاز ۳ کارخانه گیل راد شمال در شهرک صنعتی سفیدرود رشت به زمین زده شد. همچنین با حضور نوبخت نشست با فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع برگزار شد.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده: کبیری
۷۴۷۱/۲۰۰۷انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *