Updated : اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

برای برچیده شدن کلاس‌های سنگی تلاش می‌کنیم

غلامرضا شریعتی امروز یکشنبه، ۱۴ اردیبشهت ماه در حاشیه آئین گرامیداشت مقام معلم در محل اداره کل آموزش و پرورش با قدردانی از تلاش های معلمان استان اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا این مراسم به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و وظیفه خود می‌دانستم که برای تقدیر و سپاس از اقدامات ارزنده و رویکرد عاشقانه معلمان استان و فداکاری هایی که این قشر برای آموزش دانش آموزان ما انجام می دهند، در این مراسم حضور یافته و سپاس خود را اعلام کنم.

وی افزود: کار معلمان صرفاً یک شغل نیست بلکه یک رسالت و کار عاشقانه بوده و از علاقه و عشق وافر برای هدایت و تربیت انسان و ساختن جامعه بر می آید.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان ادامه داد: معلمان نقش اساسی و محوری در جامعه دارند و شاهد آن هم اقدامات ارزشمند و قابل توجهی است که در دوره شیوع کرونا انجام دادند که تحسین مقامات کشوری را نیز برانگیخت.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری خوزستان، نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: دولت همه همت خود را به خرج می‌دهد که مطالبات معلمان را پرداخت نماید و افزایش حقوق پایان سال ۹۸ را اعمال نماید. همچنین تلاش در جهت ایجاد شرایط مناسب تر برای این که معلم دغدغه کمتری داشته باشد و بیشتر به فکر آموزش دانش‌آموزان باشد را در سرلوحه کار خود قرار داده ایم و دولت در این زمینه با وجود همه تنگناها تلاش می کند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: فردا به صورت ویدیو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور ساخت ۱۸۰۰ واحد مسکونی برای فرهنگیان استان کلید خواهد خورد.

وی افزود: در بخش ساخت کلاس ها و بهبود فضای آموزشی در سال گذشته بیش از ۱۳۰۰ کلاس درس را ساختیم که در خوزستان بی‌سابقه است و این روند را باید همچنان ادامه دهیم.

شریعتی اظهار داشت: مدارس کانکسی را جمع آوری کردیم و ان‌شاالله تا جای ممکن برای برچیده شدن کلاس های سنگی تلاش خواهیم کرد و شرایط آموزشی مناسب تری را فراهم می ‌آوریم تا معلمان با دغدغه کمتر و با روحیه و نشاط بیشتر به امر آموزش و پرورش همت بگمارند.

استاندار خوزستان در پایان گفت: از ابتدای مسئولیت تا امروز سعی من بر این بوده که به آموزش و پرورش به عنوان زیرساخت اصلی توسعه نگریسته شود و سرمایه گذاری های امروز نیز در طول ۱۰ تا ۱۵ سال آینده نتیجه خواهد داد و ان‌شاالله شاهد آن خواهیم بود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید