بهره برداری از ۵۶ طرح عمرانی در استان کرمانشاهبه گزارش خبرنگار ایرنا، در مجموع برای اجرای این طرحها در شهرستان های پاوه، گیلانغرب، قصرشیرین، جوانرود و اسلام آباغرب ۹۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

**افتتاح و کلنگ زنی سه طرح عمرانی و خدماتی در پاوه
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت بهره برداری از ۲ طرح عمرانی و خدماتی و کلنگ زنی یک طرح آموزشی با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
معاون فرماندار پاوه گفت: این طرحها شامل خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب ناحیه کارگاهی به طول بیش از ۲ کیلومتر و لوله گذاری و جمع آوری فاضلاب ۶۸کوچه سطح شهر پاوه به طول بیش از ۱۰ کیلومتر با ۴۱ میلیارد ریال اعتبار بوده است.
سید نجیب میرانی افزود: طرح احداث معبر داخل روستای شمشیر شامل تعریض بهسازی، جدول گذاری، دیوار چینی و بتن ریزی به طول ۵۰۰ متر و حجم ۱۵۰۰ متر مربع با مشارکت مردم و دهیاری با یک میلیارد ریال اعتبار طرح دوم افتتاح شده بود.
وی افزود: کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه روستای دوریسان با ۱۷ میلیارد ریال اعتبار نیز امروز به زمین زده شد.

** افتتاح ۱۴ پروژه عمرانی در اسلام آبادغرب
در چهارمین روز از هفته دولت ۱۴ طرح عمرانی در بخش حمیل از توابع شهرستان اسلام آبادغرب هم به بهره برداری رسید.
ابراهیم پیرویسی بخشدار حمیل در گفتگو با ایرنا گفت: این طرح ها در بخش عمران شهری و روستایی می باشد که برای اجرای آنها چهار میلیارد ریال هزینه شده است .
وی مهمترین این پروژه ها را شامل احداث بلوار شهید عباسی به طول ۶۰۰ متر در شهر حمیل، احداث پارک تدبیر در روستای قلعه هرسم، فاضلاب روستای کندهر و احداث دهیاری روستای کندهر عنوان کرد.

**۱۴ طرح عمرانی در قصرشیرین به بهره برداری رسید
فرماندار قصرشیرین گفت: ۱۴ طرح کشاورزی با بیش از سه میلیارد ریال اعتبار در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان به بهره برداری رسید.
فرامرز اکبری، این طرح ها را شامل افتتاح سامانه های تحت فشار کلاسیک، ایستگاه پمپاژ و طرح های مکانیزاسیون بخش کشاورزی اعلام کرد.
وی اظهار داشت: اعتبار این طرح ها از محل کمک های فنی اعتباری جهاد کشاورزی تامین شده است.

**بهره برداری از پنج طرح بهداشتی درمانی، عمرانی و کشاورزی در گیلانغرب
بهره برداری از پنج طرح بهداشتی، درمانی، عمرانی و کشاورزی با حضور بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان در شهرستان گیلانغرب آغاز شد.
بخشدار مرکزی گیلانغرب در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: این طرح ها شامل افتتاح مرکز فوریت های پزشکی گورسفید، بهسازی و روکش آسفالت معابر روستاهای مرجان گمار، گورسفید و هوشیار و طرح سامانه آبیاری تحت فشار بخش مرکزی این شهرستان است.
علی احمد احمدی، اعتبار هزینه شده برای احداث و تکمیل این طرح ها را پنج میلیارد ریال ذکر کرد.

**بهره برداری از ۲۰ طرح کشاورزی و عمرانی در بخش کلاشی جوانرود
معاون فرماندار جوانرود در آیین بهره برداری از ۲۰ طرح کشاورزی و عمرانی در بخش کلاشی این شهرستان گفت: در مجموع برای اجرای این طرحها ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده و زمینه ۱۶ فرصت شغلی را فراهم کرده است.
کمال شهسواری افزود: این طرحها شامل احداث سه پل در روستاهای گردک، دهتوت وعلی آباد ساسل از محل اعتبارات سپاه و مشارکت مردمی وهمچنین ۲ بوستان کودک در روستاهای دهتوت وعلی آباد ساسل از محل اعتبارات دهیاری ها و ۱۴ طرح آبیاری قطره ای در سطح ۹ /۱۳ هکتار و یک طرح آبیاری تحت فشار در سطح هشت هکتار است.
۷۴۵۹/۸۰۶۶/۷۴۴۸ خبرنگاران: محمدی، زامیاد، کریمی، باباخانی و شهبازپور ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *