بهره برداری از ۶ طرح عمرانی و خدماتی شهرداری شوشبه گزارش ایرنا شهردار شوش در آئین افتتاح این طرح ها گفت: اولویت در اجرای طرح های شهرداری شوش توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهری و محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر بوده است.
یوسف زمانی اصل از طرح بازار قائم به عنوان یکی از طرح های مهم این شهرداری نام برد و گفت:بازار قائم با اعتباری بیش از ۷۴ میلیارد ریال با هدف ساماندهی دستفروشان سطح شهر احداث شد.
شهردار شوش افزود: این طرح به مساحت سه هزار و ۶۰۰ متر مربع زیربنا و رواق دارای هشتهزار متر مربع محوطه سازی است که در مدت کمتر از یکسال ساخته شد.
زمانی افزود: پروژه روکش، زیر سازی وآسفالت خیابانهای سطح شهر با بیش از ۷۰هزار متر مربع در ۶ماهه نخست سال جاری اجرا شده است.
وی با تاکید بر محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار بیان کرد: تسطیح و جدول گذاری ۶هزار متر از خیابانهای منطقه وهب در راستای بهسازی معابر مناطق حاشیه شهر دیگر اقدام این شهرداری در سالجاری بوده است.
شهردار شوش به اجرای طرح آسفالت جاده ساحلی ، محوطه سازی، نصب روشنایی ، مبلمان شهری و کاشت چمن در حاشیه جاده ترانزیتی ورودی شهر اشاره کرد و افزود:برای اجرای ۶ طرح شهرداری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری شهرداری و سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.

** بهره برداری از طرح آبیاری مدرن و کم فشار در شوش
به گزارش ایرنا با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان یک طرح آبیاری مدرن و کم فشار که در مساحت ۵۲۴ هکتار و با هزینه ۵۳ میلیارد ریال در شرکت پاک چوب شوش اجرا شده به بهره برداری رسید.

** افتتاح یک طرح برق رسانی در شوش
استاندار خوزستان در سفر به شوش فیدر خروجی ۲ مداره ایستگاه چغازنبیل را که با هدف پایداری شبکه برق این شهرستان اجرا شده افتتاح کرد.
به گفته رضا نجاتی فرماندار شوش این طرح که شامل احداث شبکه فشار متوسط ۲مداره به طول بیش از ۱۴ کیلومتر و ۲۹۴ پایه می باشد و با اعتباری بیش از ۱۲میلیارد ریال اجرا شده در پایداری شبکه برق این شهرستان موثر است.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی** انتشار:محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *