Updated : اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

تخصیص اعتبار عمرانی ۷۸۴ میلیونی به شهرداری

میثم کیانی فرد در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه امسال ۷۸۴ میلیون تومان اعتبار عمرانی به شهرداری صومعه سرا تخصیص یافته است، اظهار کرد: هم اکنون این اعتبار عمرانی جذب شده و قادریم ۹۰۰۰ متر از خیابان ها و کوچه های شهر صومعه سرا را آسفالت کنیم.

وی افزود: در تداوم تخصیص و جذب منابع لازم و نهضت آسفالت در شهر صومعه سرا شهروندان منتظر تحول قابل لمسی در سطح کوچه ها و خیابان های این شهر باشند.

سرپرست شهرداری صومعه سرا تصریح کرد: از شهروندان فهیم تقاضا داریم تا مشخصات و آدرس دقیق معابر و کوچه هایی که نیاز به روکش و مرمت و بازسازی آسفالت دارند را به شماره همراه ۰۹۱۱۱۳۱۱۳۳۲ پیامک کنند تا عملیات آسفالت آن در اسرع وقت از سوی واحد عمران اجرا شود.

کیانی فرد، با بیان اینکه از بدو ورود به شهرداری از بهمن ۹۸ تاکنون با بحران های مختلفی مانند باد گرم، بارش برف و شیوع بیماری کرونا مواجه بودیم، گفت: پس از گذشتن از بحران برف با به کار گیری از ظرفیت پرسنل شهرداری توانستیم با توزیع روزانه ۳۰۰۰ لیتر آب ژاول و ضد عفونی کردن معابر عمومی، اماکن دولتی و سازمان ها این ویروس را مدیریت کنیم و از شهرهای همسایه نیز پشتیبانی کردیم.

وی با اشاره به اینکه روزانه ۶۰ تا ۸۰ تن زباله به صورت متغیر در شهر صومعه سرا تولید می شود افزود: هزینه شارژ ماهیانه شهرداری صومعه سرا به شرکت کود عالی گیلان ۵۰ میلیون تومان است که هم اکنون ۲۵۰ میلیون تومان بدهی گذشته داریم.

سرپرست شهرداری صومعه سرا از تخصیص اعتبار ۲۰۰ میلیونی برای اجرای طرح های جدول گذاری و فرش موزائیک خبر داد و خاطرنشان کرد: به زودی عملیات اجرای پیاده روسازی و جدول گذاری معابر و خیابان های شهر صومعه سرا آغاز می شود.

کیانی فرد، وجود سگ های ولگرد را یکی از مهمترین دغدغه های شهروندان صومعه سرایی عنوان کرد و متذکر شد: هم اکنون ۶۰ قلاده سگ در مکانی در منطقه عربان این شهر نگهداری می شوند که جمع آوری همه این حیوانات اهتمام و انسجام همه دستگاه های زیربط را می طلبد.

وی همچنین معضل سد معبر و رفع این پدیده اجتماعی را یکی دیگر از مطالبات به حق و قانونی شهروندان صومعه سرایی برشمرد و گفت: متاسفانه پس از آغاز شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بازارهای هفتگی این پدیده برای شهروندان بیشتر قابل لمس شده است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید