تدوین برنامه اجرایی زمان دار برای اولویت های وزارت اقتصاد آغاز شدبه گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی، «مسعود کرباسیان» امروز (دوشنبه) در نامه خود خطاب به رییس جمهوری نوشت: تدوین برنامه اجرایی زمان دار برای اولویت های اعلام شده در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است و انشالله در کوتاه ترین زمان ممکن به استحضار عالی و اطلاع عموم مردم شریف ایران می رسد.
کرباسیان افزود: این ابلاغ برای بنده و همکارانم در همه سطوح در خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی به مثابه سند و نقشه راه در مسیر تحقق برنامه ها و دستیابی به اهدافی است که برای توسعه همه جانبه اقتصاد کشور پیش بینی شده است.
«همچنین آنچه در قالب اولویت های عمومی و تخصصی برای این وزارتخانه تعیین و ابلاغ شده، به واقع از حیث اهمیت مورد توجه است و می تواند منشا تحول بنیادین و اثر ماندگار باشد».
به گزارش ایرنا، امروز رییس جمهوری در ضمیمه حکم انتصاب وزیر امور اقتصادی و دارایی، 18 اولویت دولت دوازدهم در عرصه اقتصاد کلان را در 2 بخش عمومی و تخصصی ترسیم کرد که ارتقای سلامت اداری، شفافیت مالی، رفع انحصار و ارتقای شاخص های کسب و کار از آن جمله است.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
‏IRNAeco@
اقتصام*9186*1961*خبرنگار: هما همت خواه* انتشار: مریم مسعودانتهای پیام /*


دیدگاه‌تان را بنویسید: