Updated : دی ۱۹, ۱۳۹۸ in دسته‌بندی نشده

تربیت فرزندان انقلابی مهمترین رسالت مادران جامعه امروز است

حجت الاسلام مجتهد شبستری امروز ۱۹ دی ماه در مراسم گرامیداشت سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی و شهدای همراه که در مصلی امام خمینی ارومیه برگزار شد، افزود: مادران جامعه امروز سلیمانی پروران انقلاب هستند و وظیفه آنها پرورش و تربیت فرزندان انقلابی در شرایط حساس کشور است.

وی با اشاره به اینکه تاثیر و نقش مادر در تربیت فرزند بی بدیل است، تصریح کرد: بانوان باتربیت فرزندان خود در آینده امثال سردار سلیمانی ها در جامعه تربیت خواهند کرد و جای این شهید را خالی نخواهد گذاشت.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری درخصوص علت محبوبیت و عزت سردار سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی محور مقاومت و ولایت است و مردمداری ایشان باعث اتحاد شد.
 
حجت الاسلام شبستری با تاکید بر اینکه هر کسی از  مسیر ولایت جدابیفتد متضرر خواهدشد، افزود: تمام دوران زندگی شهید سلیمانی درمسیر و خط رهبری حرکت کردن بود و شهادت ایشان وحدت را بین ملت ها تزریق کرد.

وی با اشاره به عملیات حمله سپاه پاسداران به پایگاه آمریکایی در عراق خاطر نشان کرد: عملیات دیروز علیه آمریکا کمی دل های داغ دیده را آرام کرد ولی انتقام سخت همانا نابودی آمریکا در منطقه است که به بزودی انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام شبستری با اشاره به فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س) یادآور شد: بعد از پیامبر، حضرت زهرا جهاد مستمر را شروع کرد تا نگذارد اسلام ولایتی حذف و اسلام خلافتی را جایگزین آن کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید