Updated : فروردین ۲۴, ۱۴۰۰ in دسته‌بندی نشده

تشدید سخت‌گیری های کرونایی در اردوهای پارالمپیکی

مسعود حمیدی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت اردوهای تیم های پارالمپیکی با توجه به محدودیت های جدید کرونایی، اظهار کرد: در حال حاضر اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در جزیره کیش در حال برگزاری است و تا ۸ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. همچنین ۵ تیرانداز پارالمپیکی از فردا (چهارشنبه) اردوی خود را در فدراسیون آغاز خواهند کرد.

وی با اشاره به شروع اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان از ۳۰ فروردین، گفت: مرحله جدید اردوی ملی پوشان والیبال نشسته مردان نیز از ۳۰ فروردین با ۱۵ ورزشکار در جزیره کیش آغاز خواهد شد.

حمیدی همچنین زمان شروع اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان را از روز جمعه ۲۷ فروردین عنوان کرد و افزود : اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جهت شرکت در بازی های پارالمپیک توکیو از روز جمعه ۲۷ فروردین در سالن فدراسیون جانبازان و معلولان تشکیل خواهد شد.

حمیدی در خصوص زمان شروع اردوی دوومیدانی کاران پارالمپیکی نیز گفت:  حامد امیری، ورزشکار شانس کسب طلا هم اکنون در اردوی کیش بسر می برد و سایر دوومیدانی کاران شانس طلا، نقره و برنز طی روزهای ۲۹ فروردین، ۴ و ۹ اردیبهشت وارد اردو می‌شوند.

دبیر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، درباره شرایط اردوها با توجه به آغاز موج چهارم شیوع ویروس کرونا گفت: همانطور که مسوولان ورزشی اعلام کرده اند، تیم‌های ملی و اردو شامل تعطیلات نمی‌شوند. با این وجود ما سختگیری‌ها در مواجهه با کرونا را تشدید کردیم تا ورزشکاران حاضر در اردوها با رعایت بیشتر پروتکل ها و در شرایط قرنطینه بدون هیچ مشکلی تمرینات خود را پیگیری کنند.

حمیدی در پایان افزود: تا به امروز هیچ مشکلی در برگزاری اردوهای پارالمپیکی نداشتیم و روند کار راضی کننده بوده است‌. 

انتهای پیام

پاسخی بگذارید