Updated : خرداد ۲۵, ۱۴۰۰ in دسته‌بندی نشده

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره نمای مطلوب شهرداری قم تا ۳۱ خرداد

سومین جشنواره نمای مطلوب به همت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قم و در محورهای مختلف عکاسی در حال برگزاری است.

این جشنواره در زمینه‌های عکاسی تخصصی و پلاک طلایی برگزار می‌شود و شهروندان قمی درصورتی‌که نسبت به پاکسازی نمای قبلی خود اقدام می‌کنند می‌توانند عکس قبل و بعد نماها را برای شرکت در جشنواره ارسال کنند که به‌صورت تطبیقی و مقایسه‌ای در هیئت‌داوران به‌عنوان نماتکانی مورد ارزیابی قرار گیرد.

موضوع اصلی این جشنواره مسابقه عکس از نماهای مطلوب ایرانی و تاریخی است و شهروندان می‌توانند از نماهای شهری موجود در شهر قم با هویت تاریخی و معماری اسلامی عکس خود را با موبایل و یا دوربین عکاسی تهیه‌کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

در همین راستا برای افزایش میزان مشارکت‌های عمومی و تخصصی در این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا۳۱ خردادماه سال جاری تمدید شد.

گفتنی است بخش‌های جشنواره نمای مطلوب شامل نشست‌های تخصصی، ارائه طرح‌های برتر جشنواره‌های قبل، مسابقه عکاسی و نماتکانی بوده که علاقه‌مندان می‌توانند از طرق مختلف شامل سایتWWW. Qom. ir و شبکه‌های اجتماعی به نشانی Namaqom_ir در این جشنواره شرکت کنند.

همچنین دبیرخانه این جشنواره در بلوار امام موسی صدر، ساختمان مرکزی شهرداری، بلوک ب، طبقه اول، معاونت شهرسازی و معماری و شماره تماس‌های ۰۲۵۳۷۸۳۲۸۷۸ و ۰۹۲۲۱۶۴۳۹۱۰ آماده دریافت آثار شرکت‌کنندگان در این جشنواره است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید