توضیحات نیروی انتظامی قزوین در خصوص حادثه تیراندازی در این شهربه گزارش ایرنا، سرهنگ رضا رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 22 شب گذشته و در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یکی از دفاتر وکالت قزوین، بلافاصله عوامل انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل حادثه، مشخص شد فردی مسلح پس از ورود به دفتر وکالت نامزدش، اقدام به تیراندازی با یک قبضه اسلحه کلت کرده و سپس از صحنه حادثه متواری شده است.
سرهنگ رضایی ادامه داد: در این حادثه که علت آن اختلافات خانوادگی عنوان شده وکیل خانم به همراه منشی وی از ناحیه صورت و شکم مورد اثابت گلوله قرار گرفته که توسط عوامل اورژانس حاضر در محل به مراکز درمانی منتقل می شوند.
وی با اشاره به اینکه با تدابیر ویژه پلیس قزوین تلاش برای دستگیری ضارب متواری بلافاصله آغاز شد، افزود: با تلاش ماموران، سرانجام خودرو متهم فراری در محل عوارضی آزادراه قزوین – کرج به صورت رها شده کشف و متهم نیز که اقدام به خودکشی کرده بود به بیمارستان منتقل می شود.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان قزوین از کشف یک قبضه اسلحه در خودروی متهم خبر داد واضافه کرد: وکیل حادثه دیده پس از انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحت های وارد شده فوت می کند.
وی گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص علت این حادثه همچنان ادامه دارد.
شامگاه سه شنبه /دیروز/ براثر تیراندازی ناشی از یک اختلاف خانوادگی در دفتر وکالت یکی از وکلای شهر قزوین، 2 نفر مجروح شدند که یک نفر آنان پس از انتقال به بیمارستان، فوت و نفر دوم نیز تحت عمل جراحی قرار گرفت.
8054/ 6012خبرنگار: رضا اسدی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینیانتهای پیام /*


دیدگاه‌تان را بنویسید: