تیم ایران قوی ترین بازی خود را مقابل سوریه به نمایش گذاشتبه گزارش ایرنا، حکیم روز یکشنبه در گفت و گو با شبکه المیادین افزود: اظهاراتی که درباره این بازی وجود دارد فقط شایعه است و ما شایستگی خودمان را نشان دادیم وتیم ایران نیز با تمام قدرت جنگید.
وی اضافه کرد: برغم همه شایعه ها و انتظارهایی که برخی ها در مورد اینکه ممکن است ایران دراین بازی به سوریه آسان بگیرد داشتند، ما اطمینان داشتیم که تیم ایران با تمام قدرت بازی خواهد کرد.
حکیم گفت: هیچ یک از رقیبان تیم ایران نتوانسته بودند به این تیم گل بزنند و این تیم بسیار تلاش کرد که گل نخورد ولی ما دو گل به این تیم زدیم و این یک معجزه از طرف تیم ملی سوریه بود.
وی اظهارداشت: تلاش ما صعود بود ولی با تیم خیلی سرسختی روبرو بودیم و ما دریک بازی به دشواری فینال جام جهانی یا جام ملت های آسیا وارد شدیم ولی با همت بازیکنان توانستیم به نتیجه تساوی دست یابیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: صحیح است که ما مساوی کردیم ولی همچنان به صعود امیدواریم، و امیدواریم این امید به پیروزی و صعود منجر شود.
حکیم اضافه کرد: گل هایی که به ایران به عنوان یک تیم قدرتمند و تیم اول آسیا در خانه خودش زدیم به ما انگیزه می دهد که در رقابت های پلی آف نیز با قدرت وارد شویم.
وی با بیان اینکه در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست افزود: تیم استرالیا قوی است ولی می توانیم آن را شکست دهیم زیرا ما در گروه قدرتمندی بازی کردیم و تا این مرحله رسیدیم.
تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه سه شنبه شب۱۴ شهریورماه در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در تهران به مصاف هم رفتند و به تساوی دو بر دو رضایت دادند.
تیم ملی ایران با کسب ۲۲ امتیاز از ۱۰ بازی، صعود مقتدرانه خود را جشن گرفت و سوریه نیز با ۱۳ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در رتبه سوم ایستاد و به پلی آف رسید.
شبک**۶۱۱۶**۱۳۹۲**انتشار: ابوالفضل باباییانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *