Updated : تیر ۲۰, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزاری آزمون استخدامی ۳دستگاه اجرایی را به خوبی مدیریت کرد

امیر جوان کیا امروز ۲۰ تیر با حضور در محل برگزاری آزمون ۳ دستگاه اجرایی که توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار شد ضمن قدردانی از عوامل و دست اندرکاران برگزاری آزمون مذکور افزود: آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سواد آموزی، ثبت اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران به واسطه مدیریت بسیار خوب جهاد دانشگاهی استان با رعایت کلیه موارد بهداشتی و در نهایت نظم امروز ۲۰ تیر ماه در استان برگزار شد.

وی مدیریت جهاد دانشگاهی استان در برگزاری هرچه بهتر آزمون را قابل تحسین دانست و تاکید کرد: باتوجه به شرایط موجود و گسترش کرونا، عوامل اجرایی جهاد دانشگاهی استان نهایت تلاش خود را برای برگزاری آزمونی منظم با رعایت کلیه موازین بهداشتی به نحو احسن بکار بست و شاهد برگزاری آزمونی بدون هیچ مشکلی بودیم.

جوان کیا با اشاره به الزام رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در محل آزمون اظهار کرد: محل برگزاری آزمون در حوزه های مختلف از روز گذشته ضدعفونی و گندزدایی شده و با توجه به الزام حضور شرکت کنندگان به داشتن ماسک و رعایت اصول بهداشتی، ماسک در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

وی تعداد داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک کشور را ۸۲۷ نفر که شامل ۱۳۰ نفر خانم و ۶۹۷ نفر آقا بودند، اعلام کرد و گفت: نتایج نهایی آزمون از طریق جهاد دانشگاهی استان اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان  ادامه داد: ظرفیت جذب دستگاه مربوطه در استان در حدود ۲۰ نفر است که در ۱۳ شهرستان آذربایجان غربی جذب خواهند شد.

پاسخی بگذارید