Updated : تیر ۱۱, ۱۴۰۰ in دسته‌بندی نشده

رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح کرمانشاه معارفه شد

پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان در این مراسم که با حضور رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور و جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی برگزار شد، بااشاره به اجرای سند تحول قضایی، اظهار کرد: سند تحول قضایی سبب جهش در حرکت قوه قضاییه شد.

وی تصریح کرد: سند تحول قضائی که توسط رئیس قوه قضائیه و با نظر رهبر معظم انقلاب به مجموعه قوه قضائیه ابلاغ شد سبب آغاز حرکت تحولی در قوه قضائیه شد، زیرا یک برنامه کارشناسی شده و قدرتمند است.

توسلی زاده افزود: یکی از اهداف سند تحول قوه قضائیه راحت کردن کارهای قضائی برای مردم است و سازمان قضائی نیروهای مسلح هم باید در جهت آسان کردن انجام امورات مربوط به نیروهای مسلح گام بردارد.

وی با اشاره به اینکه باید از نیروهای انتظامی و نظامی حمایت شود، تصریح کرد: تأمین امنیت جامعه و کشور برعهده نیروهای انتظامی و نظامی است که حقیقتاً کار دشواری بوده و باید از آنان حمایت لازم صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: نباید خطاهای اندک و کوچک نیروهای مسلح بزرگ جلوه داده شود و توجه به نیروهای نظامی و انتظامی باید نسبت به گذشته افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به همکاری رئیس کل پیشین سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با دادگستری کل بیان کرد: آقای الواری در جلسات شورای قضائی استان کرمانشاه مرتب حضور داشته و در کارگروه حقوق شهروندی نیز عضو بودند و برای رعایت حقوق شهروندی مردم کرمانشاه تلاش بسیار کردند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از زحمات غلام الواری قدردانی و برای آقای صید محمد محمودی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان کرمانشاه آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام 

پاسخی بگذارید