Updated : آذر ۲۷, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

رضایی: لیگ برتر والیبال نشسته فرصت مناسبی برای آماده سازی تیم ملی است

هادی رضایی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان اظهار کرد: این رقابتها با شرکت ۷ تیم مس شهر بابک کرمان، سپیدرود رشت، شهرداری ورامین، ارومیه، گنبد، ذوب آهن اصفهان و پالایش نفت آبادان به میزبانی اصفهان آغاز شده که به دلیل حضور ملی پوشان از پویایی خاصی برخوردار است.

وی پیرامون این پرسش که با توجه به وقفه طولانی در برگزاری اردوی تیم ملی والیبال نشسته، وضعیت ملی پوشان در لیگ را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: بیشتر ملی پوشان از نظر آمادگی بدنی شرایط خوبی دارند، مشکل اصلی ضعف تکنیک و تاکتیک بازیکنان است که با چند بازی قطعا این مساله هم برطرف می شود.
رضایی ادامه داد: لیگ برتر والیبال نشسته شروع خوبی برای ملی پوشان است که قبل از برگزاری اردو، آمادگی بدنی و فنی خود را در جریان رقابتهای لیگ مورد ارزیابی قرار دهند و با رفع ضعف های تکنیک و تاکتیک، با آمادگی مطلوبی در اولین اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر پروتکل های بهداشتی برای برگزاری رقابتهای لیگ برتر والیبال نشسته در اصفهان رعایت شده است، افزود: کلیه بازیکنان حاضر در لیگ و کادر فنی ۳ تیمی که در هفته اول رقابت داشتند باید در ابتدا تست PCR می دادند و امکان حضور بازیکنان در زمین بدون انجام  تست میسر نبود. همچنین محل برگزاری مسابقات قبل و بعد از هر مسابقه ضدعفونی و پروتکل های بهداشتی به گونه ای رعایت شده بود که جای هیچ گونه نگرانی وجود نداشت.

سرمربی تیم والیبال نشسته مس شهر بابک کرمان در ارزیابی از وضعیت تیمش، گفت: در هفته اول رقابت های لیگ برتر طی دو دیداری که برابر سپیدرود رشت و ذوب آهن اصفهان داشتیم این دو دیدار را با برد به پایان رساندیم و شرایط راضی کننده است.

رضایی در پایان برگزاری رقابتهای لیگ برتر والیبال نشسته را علاوه بر کمک به آماده سازی بدنی، میدانی برای رفع ضعف های تکنیک و تاکتیک بازیکنان دانست و همچنین آن را به عنوان یک کمک معشیتی برای والیبالیست های معلول عنوان کرد تا بدون دغدغه تمرینات خود را پیگیری کنند.
انتهای پیام

پاسخی بگذارید