شمار فوتی های تصادف کامیون با پژو در جیرفت به 10 نفر رسیدبه گزارش ایرنا، اصغر ساسان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این حادثه که شب گذشته رخ داد، راننده و هفت تبعه بیگانه در دم جان خود را از دست دادند و هفت نفر نیز مصدوم شدند و به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت انتقال داده شدند.
وی تصریح کرد: متاسفانه صبح امروز 2 نفر دیگر از این اتباع بیگانه به علت شدت جراحت در بیمارستان جان دادند و دیگر مصدومان این حادثه در حال مداوا می باشند.
وی عنوان کرد: انحراف به چپ و ناتوانی کنترل خودروی 405 سبب ایجاد این حادثه مرگبار شد.
اصغر ساسان بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و افزود: به دلیل پایین بودن استانداردهای ایمنی در برخی محورهای جنوب استان بی احتیاطی، رانندگی در حالت خواب آلودگی و سرعت بالا و غیر مجاز همواره حادثه ساز بوده و در صورت بروز حادثه توام با خسارات جبران ناپذیر مالی و جانی است که لازم است شهروندان هنگام رانندگی مراقبت بیشتری اعمال کنند.
استان کرمان به دلیل مرز مشترکی که با استان های شرقی کشور دارد، قاچاق افاغنه از شرق استان به سمت مرکز کشور به صورت مستمر انجام می گیرد.
شهرستان جیرفت با 280 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
خبرنگار و انتشاردهنده: روح الله صائب
6003انتهای پیام /*


دیدگاه‌تان را بنویسید: