Updated : بهمن ۱۹, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

طرح پایش گسترده قضایی در زندان تهران بزرگ اجرا شد

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل زندان های استان تهران، حیات الغیب مدیرکل زندان های استان تهران در پایان حضور ۱۰ ساعته قضات شعب مختلف دادسراهای استان تهران گفت: همزمان با روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام خجسته دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گسترده پایش زندانیان در ندامتگاه تهران بزرگ صورت گرفت که طی آن زمینه آزادی ۴۴۲ نفر فراهم شد و طی روزهای آینده به کانون خانواده بازخواهند گشت.

حیات الغیب افزود: طی حضور علی القاصی مهر دادستان مرکز تهران و ۱۵۰ نفر از قضات و سرپرستان نواحی مختلف در ندامتگاه مرکزی این استان، درخواست های قضایی تمام زندانیان مورد بررسی قرار گرفت. 

وی تصریح کرد: با درخواست ۱۵۸ نفر از زندانیانی که خواستار انتقال به شهرهای خودشان بودند، موافقت گردیده،  پرونده  رد مال ۲۸۵ نفر نیز به شعب سه گانه شوراهای حل اختلاف ندامتگاه ارجاع شد. 

این مقام عالی زندان های استان تهران افزود: با هدف تداوم اجرای طرح پایش، کارگروهی نیز در دادستانی استان متشکل از معاونین دادستان و قضات اجرای احکام تشکیل شده تا خارج از نوبت، به درخواست ۱۵۰۰ نفر از مددجویان این ندامتگاه رسیدگی نموده که نتایج آن به زودی اعلام خواهد شد. 

بر اساس این گزارش، دادستان تهران و ۱۵۰ نفر از قضات و سرپرستان نواحی مختلف از ساعت ۸ صبح امروز تا ساعت ۲۰ با حضور در زندان و اندرزگاه های مختلف تهران بزرگ، با تک تک زندانیان حوزه های قضایی مربوطه دیدار و گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام 

پاسخی بگذارید