فرماندار: ۱۴۹ طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در کاشان به بهره برداری رسیدبه گزارش ایرنا، حمید رضا مومنیان عصرسه شنبه در نشست خبری، این طرحها را شامل ۵۴ عمران و بهسازی شهری و روستایی، ۱۲ خدماتی، ۴۱ برق، ۵ میراث فرهنگی و صنایع دستی، ۷ کشاورزی، ۱۱ آب وفاضلاب شهری و روستایی، ۸ ورزش و جوانان، ۵ راهدای و ۶ بهداشتی درمانی بیان کرد.
وی افزود: بیش از ۵۵ درصد این طرح ها توسط بخش خصوصی و عمومی اجرا شده است که این مهم توجه و رویکرد دولت به تقویت بخش خصوصی است.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش از کاهش آبرسانی با تانکر به روستاها در سال جاری خبر داد و گفت: در سال گذشته آب شرب ۲۹ روستای این شهرستان با تانکرهای سیار تامین می شد که این رقم امسال به ۱۳روستا کاهش یافته است.
مومنیان تصریح کرد: این مهم به علت نظارتهای مدیریتی، اصلاح شبکه های توزیع و همچنین ایجاد مخزن های جدید محقق شده است.
وی یادآور شد: مشکل عمده آب شرب روستائیان، نخست تامین و پس از آن کنترل هدر رفت آب به علت فرسودگی شبکه های آبرسانی است .
وی درخصوص عملکرد دولت یازدهم در این شهرستان هم گفت: در طول چهار سال گذشته با صرف ۶۲۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال ۷۰ کیلومتر بر طول شبکه فاصلاب این شهرستان افزوده است.
به گفته فرماندار کاشان در همین مدت ۱۰ کیلومتر نیز به طول شبکه گاز کاشان اضافه شده که با گاز رسانی به روستای «نابر» این شهرستان در دهه فجر امسال جشن شکرگذاری گازرسانی به آخرین روستای کاشان برگزار خواهد شد.
دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است.
۶۱۳۶ * خبرنگار: یوسف صائب*** انتشار: سلطانمرادیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *