Updated : اسفند ۳۰, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

فروغی طلای جهانی تیراندازی گرفت


مسابقات جهانی تیراندازی به میزبانی دهلی هند در حال برگزاری است که در فینال تپانچه ۱۰ متر مردان جواد فروغی در خط آتش قرار گرفت. ️

جواد فروغی که پیش از این سهمیه المپیک را کسب کرده بود برای کسب تجربه در این رقابت‌ها شرکت کرد.


وی با قرار گرفتن در رده سوم مرحله مقدماتی راهی فینال شد و در این مرحله به مدال طلا دست یافت تا سال ۹۹ با مدالی خوشرنگ برای ورزش کشور به پایان برسد.


تیم‌های ملی رشته تفنگ و تپانچه نیمه اول تیرماه سال ۱۴۰۰ به مسابقات جام‌جهانی جمهوری آذربایجان اعزام می شوند.


 دکتر محمد نوذری در پیامی به این مدال آور ایلامی اظهار کرد:حضور افتخار آفرین و کسب مدال طلای تپانچه ۱۰ متر جهانی توسط جواد فروغی قهرمان ارزنده ایلامی در مسابقات جهانی دهلی هندوستان موجب شادمانی، غرور و سربلندی ملت بزرگ ایران شد و بار دیگر شایستگی های جوانان عزیزمان را به اثبات رساند.


وی در ادامه با عنوان این مطلب که ایلام همواره مهد قهرمانان و دلاوران ایران زمین بوده، آورده است: قهرمانان شایسته ایلامی همواره در رقابت های مختلف بین المللی شایستگی خود را به اثبات رسانده اند و امروز نیز در صحنه جهانی افتخار آفرینی کرده‌اند.


استاندار ایلام در پایان با اشاره به این مطلب که آغاز سال ۱۴۰۰ با قهرمانی این ورزشکار ایلام را به فال نیک می گیریم آورده است: اینجانب این موفقیت غرورآفرین را به مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی و استان ایلام، خانواده این قهرمان افتخارآفرین و جامعه ورزشی کشور و استان تبریک عرض نموده و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.


انتهای پیام

پاسخی بگذارید