Updated : مرداد ۲۹, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

مسئولان، مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران را بشنوند 

غلامحسین هاشمیه در گفت وگو با ایسنا خطاب به آمریکا و ایادی داخلی و خارجی گفت: در سال جهش تولید ما صنعتگران به ندای رهبر عزیزمان لبیک گفته و به آمریکا و ایادی آنها چه در داخل و خارج می گوییم ما پیرو مکتب حاج قاسم سلیمانی هستیم.

️وی افزود: اگر چه به دلیل تحریم های ظالمانه و کم کاری بعضی مدیران داخلی، گاهی اوقات زمین خوردهایم، ولی دشمنان تولید کنندگان بدانند که به حول قوه الهی زمین‌گیر نخواهیم شد.

️هاشمیه اظهار کرد: صاحبان صنایع همان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده و هم اکنون هم در خط مقدم جنگ اقتصادی که استکبار جهانی خصوصاً آمریکا و اسرائیل علیه ایران انجام می دهند در حال مبارزه هستند.

مدیرعامل شهرک صعنتی سالاریه شهرستان ورامین اظهار کرد: تا چه زمانی مسئولان فقط به تولیدکنندگان نگاه می کنند؟ جهش تولید فقط سربرگ اداری نیست، مسئولان به کف میدان بیایند.

وی گفت: افرادی که به هر جهت با سنگ اندازی  مانع رفع موانع تولید می‌شوند بدانند صنعتگران در این جنگ اقتصادی زمین نخواهد خورد و از تلاش خود کوتاه نخواهد آمد.

وی در پایان ضمن انتقاد از جاده ورامین تا شهرک های صعنتی چرمشهر و سالاریه بیان کرد: راننده های سرویس های کارگران دیگر به شهرک های صعنتی سالاریه نمی آیند، این جاده استاندارهای لازم و آسفالت مناسبی ندارد، مسئولان به داد جاده ورامین تا چرمشهر برسند و مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران را بشوند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید