معاون استاندار آذربایجان شرقی: قطعی برق واحدهای تولیدی به حداقل برسدبه گزارش روز شنبه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، علی نواداد در آیین افتتاح طرح های شرکت توزیع نیروی برق تبریز افزود: بر اساس گزارش وزارت کشور، آذربایجان شرقی با ۱۰ هزار و ۶۹۴ واحد تولیدی و بیش از ۹۰ میلیارد ریال تولید و ایجاد فرصت اشتغال برای ۲۹ هزار و ۶۲۲ نفر در جایگاه برتر کشور قرار دارد.
وی اظهار کرد: با توجه به این رتبه به نظر می رسد قطعی برق در واحدهای صنعتی و تولیدی به خصوص در شهرک های صنعتی باید به حداقل برسد تا در مسیر تولید و اشتغال زایی مانعی ایجاد نشود.
نواداد ادامه داد: فعالیت و تلاش نیروهای شرکت توزیع نیروی برق تبریز قابل قدردانی بوده و امید است که در این مسیر همچون ۴ سال گذشته دولت تدبیر و امید، گام های موثر و مثبتی برداشته شود.
در این آئین ۱۰۱ پروژه شاخص شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعتبار نزدیک به ۲۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

** ساختمان ستادی شرکت توزیع نیروی برق تبریز کلنگ زنی شد
همزمان با بهره برداری از طرح های هفته دولت، ساختمان ستادی شرکت توزیع نیروی برق تبریز با حضور مسئولان استانی کلنگ زنی شد.
این پروژه به مساحت ۱۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع و با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
این پروژه به منظور رفع مشکل پراکندگی واحدهای این شرکت و ایجاد فضای اداری مناسب در راستای خدمات رسانی بهینه احداث می شود و زمان پیش بینی شده برای پایان این پروژه ۳ سال است.
همچنین پروژه روشنایی معابر فاز ۴ شهر سهند نیز با اعتبار بیش از ۶٫۵ میلیارد ریال که از سوی مدیریت برق شهرستان اسکو اجرا شده بود از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
بنا بر این گزارش شرکت توزیع نیروی برق تبریز همزمان با هفته دولت ۸۴ پروژه با اعتبار بیش از ۱۷۹ میلیارد ریال در تبریز، ۷ پروژه با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال در اسکو و ۱۰ پروژه با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال در آذرشهر افتتاح کرد.
خبرنگار: پرویز بابائی ** انتشار دهنده: عزیزی راد
۸۰۲۳/۵۱۸انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *