معرفی فرماندار جدید شهرستان بستان آبادبه گزارش ایرنا، سعید شبستری روز یکشنبه در این نشست با اشاره به موقعیت راهبردی شهرستان بستان آباد و نقش آن در توسعه استان اظهارکرد: شهرستان بستان آباد بعنوان یکی ازقطب های صنعتی و قطب داروسازی استان آذربایجان شرقی، هسته اصلی و کلیدی توسعه استان است.
وی بر توجه جدی به روستاها تاکید کرد و افزود: در دولت دوازدهم نیز همچون ۴ سال گذشته توانمند سازی روستاها و تمرکز برحل مشکلات مناطق محروم از اولویت های اصلی مسئولان خواهد بود.
نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به برخی از مشکلات موجود در شهرستان از توقف عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی در بستان آباد انتقاد کرد و گفت: شهرستان بستان آباد ظرفیت تبدیل شدن به قطب صنعت و اقتصاد منطقه را دارد و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان این امر را تسهیل خواهد کرد.
محمد وحدتی آبگیری سد کلقان را فرصتی مغتنم برای تحول در کشاورزی منطقه و حل مشکل آب شرب و صنعت شهرستان برشمرد و گفت: برای تکمیل پایاب و خط انتقال آب سد کلقان بیش از یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که درصورت عدم تامین این اعتبارات این سد بزرگ کارایی لازم را برای منطقه و مردم نخواهد داشت.
حسینی موسوی فرماندار جدید بستان آباد هم توسعه سیاسی در کنار توسعه اقتصادی، توجه به رونق گردشگری و صنعت توریستی شهرستان و حل مشکلات حوزه آب و کشاورزی را از اولویت های اصلی خود برای مدیریت شهرستان بستان آباد برشمرد.
در این مراسم از خدمات ۱۵ ماهه بدرشکوهی فرماندار سابق شهرستان قدردانی شد.
شهرستان بستان آباد با حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شرق تبریز واقع است.
خبرنگار: علی کبیر ** انتشار: پرویز انصاری
/۳۰۷۱/۷۲۳۹انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *