Updated : بهمن ۱۷, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

نباید به آمریکای بایدن دلخوش کنیم

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امروز در خطبه های نمازجمعه شهر نهاوند، اظهار کرد: رمز ماندگاری انقلاب همان رمز پیروزی است و برای ادامه مسیر انقلاب باید هوشیار و گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم.

وی با اشاره به رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب بیان کرد: وحدت و حضور مردم، نقش بی بدیل ولایت فقیه و هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری و فرهنگ دینی ما که مردم را به مقاوت در برابر ظلم دعوت می کند، از مهمترین رموز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی است.

امام جمعه نهاوند با اشاره به اینکه بیان دستاوردهای نظام از مهمترین مسائلی است که مسئولان باید توجه کنند و افق های دور دست انقلاب باید تدوین و گام دوم عملیاتی شود، یادآور شد: در این ۴۲ سال پیشرفت های زیادی کرده ایم و این موفقیت ها به برکت پیروزی انقلاب و این پیشرفت ها نتیجه حکومت دینی است.

وی در بخش دیگری خاطرنشان کرد: به آمریکای بایدن دلخوش نکنیم، سیاست همان سیاست دشمنی است و نباید فریب حرف های آنها را بخوریم چراکه آمریکای بایدن همان آمریکای ترامپ است.

مغیثی اظهار کرد: اروپایی ها هم دنباله رو آمریکا هستند و منافع مشترک دارند و نباید فریب این شعارهای اروپایی ها را بخوریم چراکه آنها گوش به فرمان آمریکا هستند.

وی افزود: یک بار با آنها مذاکره کردیم و اگر قرار باشد دوباره مذاکره ای باشد مذاکره فقط در زمینه هسته ای خواهد بود و نه در زمینه موشک و نه در مورد نفوذ منطقه ای مذاکره‌ای نخواهیم داشت.

امام‌ جمعه نهاوند مطرح کرد: وقاحت فرانسوی ها را هم نباید فراموش کنیم، از دید آنها می خواهند درباره موضوعات غیر هسته ای ما را پای میز مذاکره بکشانند اما نباید فریب بخوریم.

وی در بخش پایانی خطبه ها به حضور مسئولان در بین مردم و در نماز جمعه تأکید کرد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید