Updated : شهریور ۱۸, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

والدین با حضور در مدارس شیوه تحصیل فرزند خود را مشخص کنند

فرحناز قائدامینی ۱۸ شهریورماه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری در خصوص نحوه نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مدارس استان، اظهار کرد: روزانه اکیپ‌های بازرسی در مدارس استان حضور پیدا می‌کنند و اگر در جایی اجرای پروتکل‌ها ضعیف باشد تذکرات لازم داده می‌شود، اما خوشبختانه رعایت پروتکل‌ها در مدارس خوب است.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: تجمع والدین در درب مدارس یکی از نگرانی‌ها است، والدین باید خودمراقبتی را به فرزند خود یاد  بدهند و نگرانی از بابت فرزند خود نداشته باشند.

وی از راه‌اندازی سامانه پاسخگویی به سوالات والدین در ادارات آموزش و پرورش مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری خبر داد و بیان کرد: شماره‌های پاسخگویی از طریق شبکه شاد و مدارس به والدین اطلاع‌رسانی شده است و والدین می‌توانند پاسخ سوالات خود را از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ از مشاوران بگیرند.

قائدامینی با تاکید بر اینکه حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی نیست، عنوان کرد: اما والدین باید وضعیت نوع آموزش فرزند خود اعم از حضوری یا غیرحضوری را با حضور در مدرسه مشخص کنند و بگویند تمایل دارند فرزندشان به صورت حضوری آموزش ببیند یا می‌خواهند از سایر روش‌ها استفاده کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری  یادآور شد: محتواهای آموزشی در شبکه شاد بارگذاری شده است و والدین می‌توانند از شبکه‌های تلویزیونی، حضوری و مجازی به تناسب شرایط خود برای آموزش فرزندشان استفاده کنند، در شبکه شاد انواع محتواهای تربیتی، آموزشی، پرورشی و تربیت‌بدنی نیز موجود است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید