Updated : آبان ۱۲, ۱۳۹۸ in دسته‌بندی نشده

ورود شورای حل اختلاف به اختلافات شوراهای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد

“عزیز فیلی” عصر یکشنبه، ۱۲ آبان ماه در نشست شورای اداری استان، با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های بالای ۷۵ درصد و حوزه بحران استان براساس اولویت انجام شود، افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی توجه به اولویت بندی پروژه‌های بحران و طرح‌های بالای ۷۵ درصد را مورد توجه قرار دهد.

وی با اشاره به اعتبارات خسارت سیل، برنامه محوری دستگاه‌ها برای پوشش مناسب و رفع مشکلات را ضروری دانست و اظهارکرد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما، دستگاه‌ها عملیات ساخت و سازها و راهسازی را قبل از فصل سرما و بارش‌های سنگین به نتیجه برسانند.

به گزارش ایسنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به فصل بارش‌ها همه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان آمادگی لازم را داشته باشند.

فیلی تهاتر بانکی را از دیگر موارد قابل طرح دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اهداف بودجه ای، دستگاه‌ها در زمان مقرر نسبت به ظرفیت های قانون بودجه پیگیر باشند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان، اختلافات درونی است، تاکید کرد: لازم است که شورای حل اختلاف شهرستان‌ها ورود کنند و نظرات خود را برای شورای حل اختلاف استان ارسال نمایند تا جهت رفع این مشکلات زودتر تصمیم گیری و چاره اندیشی شود.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید