Updated : خرداد ۱۷, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

وقتی تکلیف فوتبال دسته سه مردان مشخص می‌شود اما لیگ برتر بانوان نه!

به گزارش ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا لیگ برتر فوتبال بانوان از تاریخ هفتم‌اسفند ۹۸ لغو شد. با از سرگیری فعالیت برخی از رشته‌های ورزشی و تصمیم‌گیری در مورد شروع رقابت‌های لیگ، از آنجایی که تنها چهار بازی از لیگ بانوان باقی مانده و انجام آنهاجایگاه تیم‌های صدرنشین را تغییر نمی‌دهد، مربیان و بازیکنان خواستار اعلام پایان لیگ شدند.

گلاره ناظمی، مسئول کمیته مسابقات بانوان پیش از این اعلام کرده بود که با توجه به درخواست تیم‌ها برای تعطیلی لیگ در این مورد تصمیم‌گیری می‌شود. هر چند از این اظهار نظر مدت‌ها می‌گذرد اما هنوز تصمیم قطعی در مورد سرنوشت لیگ گرفته نشده است؛ مرضیه جعفری، سرمربی تیم صدرنشین شهرداری بم کرمان نیز به ایسنا گفت:” گویا قرار نیست مسابقات برگزار شود اما هنوز چیزی به صورت شفاهی یا کتبی اعلام نشده است.”

بلاتکلیفی لیگ بانوان و سکوت فدراسیون فوتبال در مورد اعلام قهرمان و پایان رسمی مسابقات در حالی است که تکلیف در بخش مردان مشخص شده حتی وضعیت لیگ‌های دسته دو و سه نیز روشن است و مسابقات از تیرماه آغاز می‌شود.

بی‌توجهی به تعیین تکلیف مسابقات در بخش بانوان قابل توجیه نیست و صرفا می‌تواند بیانگر نگاه مسئولان تصمیم گیرنده به بخش بانوان باشد. با توجه به درخواست برخی تیم‌ها برای اعلام پایان لیگ و عدم تغییر در جایگاه مدعیان قهرمانی، مسئولان باید با اولویت قرار دادن سلامتی بازیکنان هر چه زودتر وضعیت این فصل را مشخص کنند تا بتوانند با برنامه ریزی دقیق‌تری شرایط لازم برای فصل بعد مسابقات را فراهم کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید