ووشوی جوانان آسیا/ دوطلا و دو نقره تالوکاران ایران در روز پایانینهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا از صبح یکشنبه گذشته با حضور 433 ووشوکار از 19 کشور به میزبانی شهر «گومی» کره جنوبی آغاز شده و تیم ایران در دو بخش ساندا و تالوی دختران و پسران به مصاف حریفان خود در قاره کهن رفته است.
در رقابت های نوبت صبح چهارشنبه و در فرم «چیانگ شو» رده سنی 15 تا 18 سال دختران «زهرا کیانی» با عملکردی درخشان و با امتیاز 9،51 به مدال طلا دست یافت. «دانگ» از ویتنام با امتیاز 9،44 و «کیدا» از ژاپن با امتیاز 9،42 مدال های نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.
در ادامه، تیم دوئلین دختران ایران با ترکیب «زهرا کیانی» و «ناهید پورشبانان» با امتیاز 9،46 به مدال طلا دست یافت. نمایندگان هنگ کنگ با امتیاز 9،34 و کره جنوبی با امتیاز 9،35 مدال های نقره و برنز را از آن خود کردند.
تیم دوئلین پسران ایران با ترکیب «امیرحسین سلطانی» و «سیدمحمد حسینی» با امتیاز 9،50 به مدال نقره رسید. مالزی با 9،54 مدال طلا را کسب کرد و هنگ کنگ با امتیاز 9،30 به مدال برنز رسید.
در فرم «نن دائو» رده سنی 12 تا 15 سال دختران، «مینا پناهی» با کسب امتیاز 9،44 به مدال نقره رسید. «یان لائو» از هنگ کنگ با امتیاز 9،49 طلا گرفت و «دین بیرو» از اندونزی با امتیاز 9،41 به نشان برنز دست یافت.
ظهر امروز و در آخرین مبارزات رقابت های ووشوی جوانان آسیا، 6 سانداکار کشورمان در فینال اوزان مختلف برای کسب مدال طلا به میدان می روند.
تیم کشورمان تا این لحظه موفق به کسب سه مدال طلا، پنج نقره و هشت برنز شده است.
ورزشی**3783**
خبرنگار: امیر میرزاییان انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


دیدگاه‌تان را بنویسید: