Updated : اسفند ۲۲, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

ویسی: پیروزی مقابل نفت انگیزه بالایی به ما داد/ بگذارید داوران جوان داوری کنند

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی پس از پیروزی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار کرد: شاهد یک بازی بسیار باکیفیت و منظم از دو تیم بودیم. نفتی‌ها همیشه در زمین خودشان گردن کلفت نشان داده‌اند و به هیچ تیمی باج نداده‌اشند و ما هم این موضوع را می‌دانستیم.

او ادامه داد: می‌دانستیم برای نفت بازی با پرسپولیس مهم تر از بازی با ما است و چند بازیکن اصلی‌اش ر ا در ترکیب قرار ندارد و از نظر روحی و روانی شرایط ما بهتر شد. بعد که بازیکنان اصلی‌شان را به بازی آوردند دیگر کنترل بازی در دست ما بود. ما سعی کردیم بازی به وقت اضافه برود و می‌دانستیم پنالتی زن‌های خیلی خوبی داریم. خوشبختانه توانستیم در پنالتی‌ها موفق عمل کنیم. برای داریوش یزدی و نفت در ادامه راه لیگ برتر آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی خیبر اضافه کرد: وقتی تیمی مثل نفت که خیلی سخت می‌بازد را می‌برید، از نظر روحی شرایط بهتری پیدا می‌کنید و انگیزه بالایی می‌گیرید. بازیکنان جدیدمان با این‌که از نظر بدنی کامل آماده نبودند اما تمام تلاش‌شان را کردند و تجربه نشان داد که کنار آن‌ها می‌توانیم تیم خوبی تشکیل دهیم. امیدوارم نیم فصل دوم برای ما باشد و موفق شویم.

او درباره داوری بازی گفت: من در رابطه با داوری صحبت نمی‌کنم و بگذارید داوران جوان ما داوری کنند و روز به روز پیشرفت کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید