پنج طرح عمرانی و خدماتی در رودان افتتاح و کلنگ زنی شدفرماندار شهرستان رودان عصر دوشنبه در حاشیه آئین بهره برداری از این طرح ها در گفت و گو با ایرنا افزود: همزمان با هفته دولت، یک دفتر پیشخوان دولت با سرمایه گذاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی بخش خصوصی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
وی تسریع در ارائه خدمت به مردم را از جمله هدف های راه اندازی این مرکز خدمات عمومی دولت برشمرد و اظهار داشت: با راه اندازی این دفتر برای شش نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.
محمودی، طرح هادی روستای کم کرت جغین به طول ۷۵۰ متر با سه میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال اعتبار را از دیگر طرح های افتتاح شده در بخش جغین شهرستان رودان برشمرد.
وی بیان کرد: همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی خیابان صاحب الزمان (عج) شهر بیکاه بطول ۴۰۰ متر با ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار، ساختمان دهیاری پشته گیش با ۶۶ مترمربع زیربنا با ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار در بخش بیکاه و خانه عالم روستای ناصرآباد بخش جغین با ۱۰۰ مترمربع زیربنا و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار آغاز شد.
محمودی خاطر نشان کرد: همزمان با هفته دولت امسال، ۴۴ طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و خدماتی به ارزش ۲۸۰ میلیارد و ۱۸۹ میلیون ریال در فصول انرژی، مسکن، عمران شهری و روستایی، رفاه و تامین اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، ورزش، دین و مذهب و صنعت، در شهرستان رودان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
وی اظهار داشت: فصل مسکن، عمران شهری و روستایی با ۳۱ طرح به ارزش ۱۸۵ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال، فصل انرژی با شش طرح به ارزش ۵۹ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال و فصل ورزش با سه طرح به ارزش ۱۸ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال به ترتیب بیشترین تعداد طرح و رقم اعتباری را به خود اختصاص داده اند.
شهرستان رودان با بیش از ۱۲۴ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
۷۱۹۶/۷۴۰۸
خبرنگار: طیبه رحیمی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *