Updated : اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۰ in دسته‌بندی نشده

پیام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز کارگر

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم اردیبهشت ماه تداعی کننده همت والا و تلاش خستگی ناپذیر انسان های شریفی است که حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند.

مردم با بهره مندی از نتیجه کار مستمر، موثر و مسئولانه نیروهای فعال، متعهد و دلسوز نیازهای زندگی خود را تامین می کنند.

نتیجه تحرک، پویایی، خلاقیت و نوآوری در تولید آسایش همگانی در پی دارد و این مهم میسر نمی شود الا با فداکاری کارگران عزیزی که  شبانه روز و در سرما و گرما و در هر وضعیت پرخطری حتی در دوره گرفتاری و درگیری اهل زمین با ویروس پیچیده و هزار چهره و مرگبار کروناویروس از پا نمی نشینند و با تحمل همه رنج ها اجازه توقف چرخه تولید را نمی دهند.

اینجانب وظیفه خود می دانم فرا رسیدن روز کارگر را تبریک عرض کنم و در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری سال تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی ها نامگذاری شده است و در آستانه شب های با فضیلت قدر، از همه کارگران عزیزی که بار سنگین تولید، توسعه و پیشرفت کشور را به دوش می کشند بویژه کارگران سختکوش و بزرگوار استانمان، از صمیم قلب و در کمال تواضع تجلیل کنم.

زنده و جاودان است یاد کارگران شهیدی که جان خود را فدای پیشرفت کشور کردند و خانواده های گرانقدرشان شایسته هرگونه تکریم اند.

بدون شک بهبود فضای کسب و کار، سرمایه گذاری، اشتغال و رفاه اجتماعی در گرو مشارکت همه  دستگاه ها، سازمان ها، نهادهای مسئول کارفرمایان و افراد کارآفرینی است تا با مسئولیت پذیری اجتماعی و حمایت همه جانبه از کار و کارگر رونق تولید را بیش از پیش شاهد باشیم.

ان شاءالله

انتهای پیام

پاسخی بگذارید