Updated : مهر ۰۹, ۱۳۹۸ in دسته‌بندی نشده

کیایی: مسابقات آسیایی برای ما کابوس بود

به گزارش ایسنا، مصطفی کیایی درباره شرایط اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی، اظهار کرد: از دیروز (دوشنبه) اردو شروع شده است. بعد از پایان لیگ، ما یک هفته استراحت کردیم و به اردو آمدیم. پیش از این هم در بوشهر اردو داشتیم که خیلی به ما کمک کرد. از فردا هم به اردوی عمان می‌رویم. از فدراسیون فوتبال هم تشکر می کنیم که این اردو را فراهم کردند چون آب و هوای عمان هم به قطر نزدیک است که این موضوع خیلی خوب است.

وی افزود: نرفتن ما به جام‌جهانی یک اتفاق بود و دیگر هم تکرار نخواهد شد. ما برای آن مسابقات آماده‌سازی بدی داشتیم. مسابقات آسیایی برای ما کابوس بود و الان به دنبال جبران هستیم تا نشان بدهیم نرفتن ما به جام جهانی یک اتفاق بود.

او ادامه داد: هرچه بازی‌های دوستانه داشته باشیم برای ما خوب است چون رقبای ما بسیار شناخته شده‌اند. اوکراین در اروپا شناخته شده است و سنگال پاراگوئه هم از تیم‌های بسیار خوب هستند. ما از بازی برابر اوکراین قدم را محکم برمیداریم و برای قهرمانی پیش می‌رویم.

کیایی تصریح کرد: فدراسیون فوتبال تمام تلاشش را می کند که ما اردوهای تدارکاتی بهتری داشته بشیم.تیم ما همیشه جز سه تیم برتر جهان است و الان به رتبه پنجم آمده‌ایم. اردوهای داخلی ما خوب است اما اردوهای بین‌المللی کم است که امیدواریم از این به بعد بیشتر شود تا نتایج بهتری بگیریم.

او در ادامه درباره کیفت زمین تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی هم گفت: ان‌شالله شرایط نور و دیگر امکانات را فراهم می‌کنند.

کیایی درباره جدایی اوکتاویو و حضور هاشمپور در تیم ملی هم گفت: هاشمپور به غیر از اینکه سرمربی تیم ملی هستند، با بازیکنان هم دوست هستند. ما خدا را شاکریم بعد از رفتن اوکتایو آقای هاشمپور سرمربی تیم ملی شدند. آقای هشت سال کنار اوکتاویو بودند و ما هم تلاش می کنیم جواب اعتماد او را بدهیم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید