Updated : اسفند ۲۱, ۱۳۹۹ in دسته‌بندی نشده

۱۵۱ نفر طی ۲ روز برای انتخابات شورای شهر در البرز ثبت نام کردند

نورمحمد فردی روز پنجشنبه ۲۱ اسفند در جمع خبرنگاران گفت: در دومین روز از ثبت نام شورای اسلامی شهر در سطح استان ۷۴ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۶ نفر مرد و هشت نفر زن هستند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: داوطلبان ثبت نام در ششمین انتخابات شورای شهر از نظر تحصیلات دیپلم یک نفر، فوق دیپلم سه نفر، لیسانس ۴۵ نفر،  فوق‌لیسانس ۲۲ نفر، دکتری یک نفر و سطح حوزوی نیز دو نفر هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تصریح کرد: در مجموع در این دو روز ۱۵۱ نفر در سطح استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۳۵ نفر مرد معادل ۸۹ درصد و ۱۶ نفر زن معادل ۱۱ نفر هستند.

فردی گفت: روی هم رفته در این دو روز از نظر تحصیلات دکتری چهار نفر، فوق لیسانس ۴۲ نفر و لیسانس ۹۷ نفر، سطح حوزوی سه نفر و فوق دیپلم چهار نفر ثبت نام نمودند.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: مدت ثبت نام هفت روز است که از ۲۰ اسفند شروع و تا ۲۶ اسفند ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه دارد و کلیه فرمانداری‌ها آمادگی لازم را جهت ثبت‌نام دارند قبلاً نیز اشاره شده است که ثبت نام از چهار روش از جمله موبایل،  رایانه، دفاتر پیشخوان و مراجعه حضوری صورت می‌گیرد بنابراین از کلیه اشخاصی که واجد شرایط هستند انتظار می‌رود تا فرصت باقی است همراه با مدارک لازم جهت ثبت نام اقدام لازم را معمول دارند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید