۲ طرح عمرانی در نهاوند بهره برداری شدبه گزارش ایرنا فرماندار نهاوند در آیین افتتاح این طرحها گفت: آسفالت روستای میانگران ازتوابع بخش مرکزی به طول ۲ هزار و ۲۰۰ متر که برای آماده سازی آن ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل منابع استانی هزینه شده است.
کریم حمیدوند افزود: منبع ذخیره آب آشامیدنی روستای شهرک واقع در بخش خزل با ظرفیت ۲۰۰ متر مکعب هوایی و ۵۰۰ متر خط انتقال است که برای راه اندازی این منبع ذخیره آب آشامیدنی هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل منابع ملی هزینه شده است .
وی اضافه کرد: همچنین از ابتدای هفته دولت در نهاوند ۱۲ طرح دیگر شامل ۱۱ خانه بهداشت و یک طرح آبرسانی در مناطق روستایی که برای آماده سازی آنها ۱۵ میلیارد ریال اعتبار دولتی هزینه شده است.
معاون عمرانی استاندار همدان نیز گفت: دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت اعتباری توجه خوبی به روستاها و مناطق محروم داشته و به عمران و آبادانی آنها اهمیت داده است.
محمود رضا عراقی افزود: دولت به آبادانی روستا اعتقاد راسخی دارد زیرا معتقد است که روستاها مولد هستند و می توانند اقتصاد مقاومتی را در کشور شتاب دهند.
وی ادامه داد: با تشکیل دولت دوازدهم شرایط برای ارائه خدمت صادقانه تر و بیشتر به مردم فراهم شده که همه باید با وحدت و همدلی دولت را برای رسیدن به اهداف خود یاری کنند.
معاون استاندارهمدان افزود: به منظور توسعه استان همدان ۷۵۴طرح عمرانی با هفت هزار میلیارد ریال اعتبار همزمان با هفته دولت در نقاط مختلف این استان بهره برداری و عملیات اجرایی ۱۰۵ طرح دیگر با اعتباری معادل ۲ هزار میلیارد ریال آغاز می شود.
به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت ۶۰ طرح عمرانی با اعتباری معادل ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان نهاوند مورد بهره برداری و عملیات اجرایی ۶ طرح دیگر نیز آغاز می شود.
۲۰۸۷/۷۵۲۵ خبرنگار: وحید سیفی** انتشاردهنده: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *